Rishfaqet Xhoana, ja si duket sot gruaja e ish-kryeministrit Fatos Nano

Ish-kryeministri Fatos Nano dhe bashkëshortja e tij, Xhoana janë shkëputur prej vitesh dhe tashmë e kanë rindërtuar jetën e tyre në Vjenë të Austrisë. Por së fundmi Xhoana është rikthyer në atdhe ku ka festuar dhe 50 vjetorin e lindjes.

Ka qenë artistja e njohur shqiptare e make up-it, Lili Ismaili që ka postuar në llogarinë e saj në Instagram një foto të zonjës Nano ku e uron për ditën e saj të lindjes.

“Gëzuar ditëlindjen. Koha ka ndaluar për ty”, shkruan ajo në krah të fotos, ku vërtet shihet qartë se vitet kanë ndalur për Xhoanan Nanon.

Xhoana dhe Fatos Nano lidhën kurorë në 9 nëntor 2002.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...