Biznes me “Rukjen”, zbulohet mashtrimi i pseudohoxhës në Tiranë, kërcënon gazetaren

javë me parë emisioni ‘Piranjat’ tregoi se si feja mund të kthehet në biznes.

Personave mund t’i lexohen ajetet e Kuranit dhe si me magji mund të largohen nga trupi xhindet, shejtanet dhe magjitë e zeza.

‘Piranjat janë përballur me këtë pseudo hoxhë për t’i shpjeguar se feja nuk lejon të marrësh para dhe ta bësh biznes familjar.

Disa ditë më vonë pikërisht në ditën kur do të trasmetohej emisioni ‘Piranjat’ morën një telefonatë nga pseudo hoxha dhe bashkëshortja e tij.

Telefonata ishte jo dhe aq miqësore, me tone të larta zëri, ofendime dhe plot me kërcënime duke i thënë gazetares që duhet të largohet sa më shpejt nga Tirana sepse ata do ta përndiqnin dhe se i kishin gjetur familjen.

“Çmendet” rrjeti/ Kiara në Turqi, Luizi në të njëjtin vend me ish të dashurën?

Të marten Kiara është nisur për në Turqi, ndërkohë që Luizi bënte xhiro nëpër Tiranë. Por dje duket se rastësia e ka puqur me...

Shkak për ndarjen me Olsin është bërë vjehrra? Veprimi i dyshimtë i Egli Takos

Një nga shenjat e para që bëri publikun të besojë ndarjen e Olsi Bylykut dhe Egli Takos ishte mungesa e një urimi nga Egli...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME