Kiara dhe Luizi shkojne ne Shkoder gratë e fasonerisë “çmenden” me Kiaren. Video

Kiara dhe Luizi cifti me i dashur per publikun dhe nje nga ciftet me te komentuar te momentit.

Kiara dhe Luizi kan ikur ne Shkoder per te takuar dhe familjen e Luizit pasi ata jetojne ne Shkoder.

Por ata kane shkuar ne nje fasoneri dhe te gjithe femrat habiten me Kiaren dhe duan te bejne foto me te.

Ndersa Luizi ka bere foto me nxenesit e shkolles dhe ka postuar story ne instagram ku shkruan “Me çapaçulat Ju dua fort”.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si të Humbisni 4 Kilogramë me Supën e Lakrës – Receta me Shije të Lehtë

Në rrjete sociale çdo ditë dalin ide të reja...

Çfarë ndodhi me Kiara Titon? Ish-banorja e BBV ka dy fjalë te rendesishme për ndjekësit e saj

Pas përfundimit të rrugëtimit të saj në “Big Brother...

E mbani mend vajzën e Eli Farës? Nuk do ta besoni sa ka ndryshuar …

Vajza e këngëtares së mirënjohur Eli Farës, Marina është...