E HABITSHME…/ Top Channel i VE VIZEN Luiz Ejllit, ja ç’ndodhi

Në një nga zyrat e Top Channel printohen dhe ngjíten në mur fotot e të gjíthë banorëve në çdo edicion të programit “Big Brother VIP”.

Sa herë që një banor lárgohèt nga shtëpia, siper fotos vèndòset shenja “X” për të kuptuar që ai personazh është skualifíkuar nga loja, gjë që ndíhmon edhe prodùksionin gjatë pùnës së tyre.

Ndalur këtu, Sara Hoxha kishte lënë pa bërë një gjë të fùndít që lídhèt me Luiz Ejllin. Të vèndòste “X” sipër fotografisë së tij, në përfùndim të këtij rrugëtimi.

Ndaj producentja ka postuar ditën e sotme këtë video tek shihèt t’i vèndòs “X-in” këngëtarit.

Luizí tríùmfoi në këtë edicon të Big Brother Vip e në mesín e gjíthë zhurmës dhe angazhimeve, me sígùri kjo “lèvízje” e fùndít ka dalë nga mendja e prodùksionit. Por ja që Sara e coi “traditën” deri në fùnd.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...