Çfarë po “kurdis” Luiz Ejlli? Këngëtari paralajmëron…

Pas fitores së “Big Brother VIP”, Luizi premtoi se do sillte projekte të reja dhe këngë për fansat e tij.

Pas këngës me Donald Veshajn “2 shotsa”, Duket se këngë të reja janë në horizont.

Këngëtari ka postuar ditën e sotme në Instagramin e tij, në story një foto ku duket se është në studio diskografike, duke regjistruar këngë.

Luizi nuk ka publikuar asnjë detaj tjetër, por një gjë është e sigurt, do të jetë hit i verës.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME