A u takua me nënën e Luizit? Kiara mbërrin në Shkodër, dalin pamjet (VIDEO)

Mungesa e nënës se Luizit në ceremoninë e kurorëzimit me Kiarën prej javësh tashmë mundon fansat, të cilët nuk ka ditë që nuk e pyesin këngëtarin në rjetet sociale për arsyen.

Në Post BBV, Luizi tregoi per here te pare arsyen. Ai ëstë shprehur se në mëngjesin e parë të daljes nga BBV u nis për në Shkodër, pasi u shqetësua për gjëndjen e nënës.

“Nëna është pa terezi dhe do operohet. Nuk ka mundur të vi. Por kjo ishte arsyeja e vetme. Prandaj jam nis në 6 për Shkodër sepse e pashë që ishte keq. Kam shkuar në Shkodër në mëngjes”, tha Luizi.

Ndërkohë duket se Luizi e ka mbajtur premtimin që i ka bërë Kiarës. Sot ai e ka dërguar Kiaren në qytetin e tij të lindjes siç i premtoi kur ishin në Big Brother.

Por a do të takohet nusja me të afërmit dhe konkretisht nënën e Luizit?

VIDEO:

 

@shqipet_bashke

Kiara ne Shkoder❤️‍🔥 Rrjetet sociale ndryshojne nga realiteti , ku ne realitet shumica e pelqejne nje vajze si Kiara😉 Kiara tregoi kulture , edukate dhe nje vajze teper te thjeshte ne BB qe nuk shau , ofendoi apo uli dike🤍 Kiara You Are a Queen ❤️‍🔥👑 #luizejlli #meluizin #kiaratito #kiaraejlli #bbvipalbania #albania #luizejlliofficialfans #luizejllilezetiishtepise♥️🥰🙏 #luizejlliofficialfans❤️‍🔥

♬ original sound – Shqipe

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Më keq se turlia…”, Elvis Pupa ‘thumbon’ reperat shqiptarë!

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga...

Armaldo e shan gjatë intervistës, Kristi vjen live në emision

Armaldo Kllogjeri ishte i ftuari i parë i rubrikës...

Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen së...