Pse e latë Luizin të ikë te PS? Julian Deda: Duhet t’u jetë mirënjohës atyre që e çuan në Paris

Luiz Ejlli mbetet personazhi më i komentuar për momentin.

Pas daljes nga BBV ai mbështeti Benet Becin për bashkinë Shkodër.

Një koment ka dhënë edhe aktori Julian Deda, i cili prej vitesh është pjesë e Partisë Demokratike. I ftuar së fundmi në “Live From Tirana” në Top Albania Radio, Juli u pyet:

Pyetja: Si e latë Luiz Ejllin të ikë nga gjiri i Partisë Demokratike?

“Dua të ha m** tënd e të paguaj 3000 euro”/ Fansi i bën kërkesën shokuese ish-banores së “Big Brother VIP” “Ne nuk mbajmë njeri me zor, e para. Ai e quajtur mirënjohje, unë e quaj ‘me dy standarte’. Nqs ti i je mirënjohës atij që të ka bërë një nder tani në fund, duhet t’i jesh mirënjohës të gjithë personave në jetën tënde që të kanë ndihmuar. Që të jesh i besueshëm duhet të thuash: I jam mirënjohës këtij, por i jam mirënjohës edhe disa personave të tjerë falë të cilëve isha në pozicione shumë të larta në Paris.

Pra nëse ti je mirënjohës për një gjë shumë të vogël, por nuk je mirënjohës për gjëra shumë më të mëdha se kjo atëherë unë mendoj se këtu kemi të bëjmë me dopio standart në mënyrën se si ti e percepton mirënjohjen.”- tha julian Deda./TAR

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...