Ηistori shokuese, nipi shkon të shohë xhaxhain e vdekur, kur në arkivοl gjen…

Nje nga agjencite e funeralit, i ka prishur gjakun te afermeve te nje personi qe kishte nderruar jete dhe eshte detyruar te kërkoje ndjesë për gabimin.

Familja u trondit kur gjeti trupin e një të panjohuri të veshur me kostumin e xhaxhait të tyre, në ar ivolin e këtij të fundit.

Ngjarja ka ndodhur në Chattanooga, Tennessee, dhe familja ishte mbledhur për te bere nderimet e fundit per të dashurin e tyre Benjamin Brown Jr.

Por kur nipi i tij Willie Brown iu afrua arkivolit, ai shtangu, pasi brenda tij ai gjeti një të panjohur, në vend të xhaxhait.

“U thashë, ky nuk është xhaxhai im”, tregoi Willie për mediat lokale.

Ata që ishin rreth tij e kun dërshtuan, duke i thënë se ishte xhaxhi, por shërbimi i fun eralit i kishte vënë make – up ndaj dhe dukej ndryshe.

Por Willie vijoi të insistonte dhe i tha stafit se xhaxhai i tij nuk i kishte të dyja këmbët.

Kështu stafi vendosi të hapte të gjithë arkivolin nga ku rezultoi se në fakt burri që ndodhej në të i kishte këmbët, e për pasojë nuk mund të ishte Benjamin Brown Jr.

Ky i fundit rezultoi se ndodhej ende në morg dhe u soll në shtëpinë e funeralit 30 minuta më vonë.

Horoskopi ditor, e Premte 9 Qershor 2023

Dashi Hëna në kundërshtim me shenjën tuaj do të vërë çdo gjë në diskutim. Do të keni programe konfuze, ashtu sikundër do jenë dhe mendimet....

U takuan fshehurazi në parukeri? U kap mat me të njëjtin vend me Luizin, reagon për herë të parë ish-e dashura e këngëtarit

Ditën e sotme qarkulloi lajmi se teksa Kiara Tito ndodhet në Turqi, partneri i saj, Luiz Ejlli është parë afër Jurgenës. Sipas “Kryefjala”, dyshja u...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë...

Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur...