Moderatori shqiptar pëson incident në mes të emisionit!

Eni Shehu, moderatori shqiptar momentalisht është duke drejtuar një emision në TAR. Por një e papritur ka ndodhur në transmetim.Ai është ulur në karrige e cila është thyer teksa Eni ka filluar të qesh me të madhe. Jul Deda si i ftuar është ngritur për ta parë nëse është mirë.

 

Për më tepër ndiqni videon:

 

Dhunoi ne menyre kafsherore femijën e mitur, ja cfare i beri policia nenes 22-vjeçare

Më 16 maj, JOQ, publikoi një video ku shihej se si një grua, dhunonte në mënyrë makabre, me shkelma e shuplakë një fëmijë të...

Ëndërroni për pasuri? Disa mënyra si t’i tërhiqni paratë si magnet

Nëse doni të tërhiqni para, mbani mend këto këshilla. Ata që i aplikojnë pretendojnë se i ka ndryshuar gjendja e tyre financiare. -Përdorni ngjyra të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhensila harron qe është bërë nënën, provokon në publik gati la…

Këngëtarja nga Shqipëria, Xhensila Myrtezaj, është njëra nga artistet...

Pas suksesit në Big Brother VIP, Luiz Ejlli hap biznesin e tij të ri

Pas fitores së edicionit të dytë të Big Brother...

Çfarë ndodhi? Prishet miqësia mes Efit dhe Mikelës?!

Efi Dhedhes dhe Mikela Pupa ishin dy mikeshat të...