Kejvina Kthella i kërkon publikisht ‘borxhin’ e vjetër Luizit: E dua kete b…

Kejvina dhe Luizi kanë pasur një raport shumë të luhatur që nga fillimi i Big Brother Vip deri në përfundim.

Rrugëtimi i tyre në hapat e parë ishte super miqësor. Madje modelja i jepte bluzat e saj këngëtarit.

Më pas raporti i tyre agravoi dhe modelja i gjuajti me shuplakë në mes të spektaklit.

Luizi pavarësisht përplasjes mbante veshur bluzën e modeles deri në momentin që Kiara i kërkoi ta hiqte.

Pavarësisht raportit me Kiarën modelja kërkoi falje publikisht për reagimin e saj ndaj Luizit.

Ajo e suportoi deri në momentin që përfundoi Big Brother Vip.

Raporti mes tyre është normalizuar dhe dyshja i janë rikthyer miqësisë së vjetër.

Në postimin e fundit të Luizit, Këngëtarja i ka kërkuar bluzën publikisht.

Sigurisht kjo është një nga shakatë e shumta të tyre për të treguar se raporti i tyre është shumë mirë pas gjithë lëmshit që u krijua brenda dhe jashtë shtëpisë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...