Postimi i çuditshëm i Ronaldos: Nita në shtëpinë e BB VIP duke pritur të shkojë në finale

Gazetari Ronaldo Sharka ka disa ditë që në profilin e tij në “Instagram” bën disa postime paksa të ‘çudtishme’. Duke parë reagimet e ndjekësve, ish-banori i “Big Brother VIP 2” ka sqaruar se gjithçka është me humor, për të bërë diçka ndryshe.

Gjatë ditës së djeshme, Ronaldo ka postuar në “Instastory” një foto të shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Por vëmendjen e ka marrë fotoja e ish-banores, Nita Latifi, të cilin Sharka e kishte vendosur sikur është brenda në shtëpinë e BB VIP.

“Nita në shtëpinë e BB VIP duke pritur të shkojë në finale”, ka shkruar Ronaldo.

Disa kanë qeshur me këtë postim, por këngëtarja si e ka pritur këtë postim të gazetarit?

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...