Në pritje të ëmbël… A do ti vendosi Barbana fëmijës emrin e vëllait të saj të ndjerë?

Barbana Dini, këngëtarja nga Shkodra jeton tashmë në Amerikë me partnerin e saj ku do të bëhen së shpejti prindër.

Pas shumë kohësh këngëtarja ka vendosur të bëjë një “ask questions” me fansat dhe pyetja më e shpeshtë që i është bërë ka qenë në lidhje me vëllanë e saj të ndjerë Ergi Dinin, i cili humbi jetën vite më parë nga një aksident me motorr.

Fansat e kanë pyetur Barbanën nëse do ti vendos emrin e vëllait bebit që do të vijë së shpejti në jetë dhe ajo është përgjigjur se ende nuk e ka vendosur akoma një gjë të tillë.

Barbana ka thënë gjithashtu se këto ditë do të zbulojë edhe gjininë e tij.

 

Brenda dasmës së Kleas dhe Elgitit, Romeo Veshaj i përlotur: Imagjinoj veten dhëndër!

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u transmetuan xhirime dhe intervista ekskluzive nga dasma e Klea Hutës dhe Elgit Dodës që kurorëzuan...

Eksperti tregon hilet e tregëtarëve: Marrin makina që janë hequr nga qarkullimi, i shesin si të reja në Shqipëri

Eksperti Eno Zeneli në Wake-Up ka ndarë disa sekrete për të gjithë teleshikuesit se si të mos mashtrohen nga shitësit kur blejnë një makinë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë...

Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur...