Në një film bashkë, nuk ua merr mendja për rolet që do kenë Luizi dhe Olta

Pak kohë më parë, u bë e ditur nga burime të ndryshme se Olta Gixhari dhe Luiz Ejlli kanë bashkuar forcat për një projekt të përbashkët.

Bëhej fjalë për një film, në të cilin do merrnin pjesë si Luizi ashtu dhe Olta.

Ndërsa sot, burime për “Kryefjala” kanë treguar edhe rolet përkatëse që do kenë dy ish banorët e “Big Brother VIP”. Olta dhe Luizi do të jenë çift, burrë e grua.

Filmi do të ketë intrigë, histori dhe tradhëti, ku protagonistët kryesorë do të jenë dyshja Luiz-Olta.

Kimia e tyre u pa në Big Brother, kështu që është e sigurt që do të jetë interesante edhe në film.

Deri atëherë na mbetet të presim!

Olta gjithashtu shpeshherë është shprehur se Luizin e ka mik tani që loja mbaroi.

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike duke bërë që vija bregdetare të jetë në mbizotërimin e kthjellimeve dhe vranësirave por pa...

“Po më shkatërron jetën”! Prapaskenat, si u arrestua komandanti hajdut?

Brenda pak orëve pas publikimit të lajmit është arrestuar efektivi i rendit në Shkodër, Shkëlzen Gjonaj, i cili dhunoi brenda një lokali një të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...