“Mbylli këmbët se na…”/ Çfarë panë më shumë seç duhet Efi dhe Luizi?

Mbrëmjen e djeshme u transmetua në Top Channel, “Post Big Brother”, ku pati debate të shumta mes ish-banorëve dhe opinionistëve të reality show-t.

Në një moment teksa po flisnin nëse opinionistët kanë mbështetur apo ndihmuar ndonjë prej ish-banorëve, Efi Dhedhes dëgjohet teksa i drejtohet Olta Gixhari ‘mbylli këmbët moj’.

Këtu ndërhyn edhe Luiz Ejlli, i cili i thotë aktores “që të mbyllë këmbët se i mbyti”.

Olta u drejtohet atyre duke i pyetur se ‘kush?’ dhe Luizi i përgjigjet ‘ti. Si me qenë në Prime’. Aktorja mbrëmë mbante veshur një fustan të zi, e mesa duket në një moment ka harruar se çfarë ka veshur dhe ka qëndruar lirshëm në karrige.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...