E rëndë …/ Pas debatit hedh komshiun nga kati i shtatë i pallatit

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Milano ku pas nje debati mes dy komshinjve njeri prej tyre ka vrare tjetrin dhe me pas e ka hedhur komshiun nga pallati nga kati i shtate.

Pasi vrau komshiun vrasesi ka vrar dhe veten nga ngjarja e rende.
Policia ka ardhur ne vend ngjarje dhe ka gjeture njerin nga trupat poshte pallatit dhe me pas ka gjetur dhe trupin tjeter te pa jete.

Nje ngjarje shume e rende qe ka nisur per nje fjale goje dhe ne fund ka perfunduar me dy humbje jete. Viktimat ishin te kombesise italiane dhe ngjarja ka tronditur opinionin publik.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...