“Unë kam guximin ta k….”/ Plas keq debati mes Oltës dhe Ronaldos: Mos guxo të diskutosh…

Debatet mes ish-konkurrentëve të “Big Brother VIP 2”, vazhdojnë edhe pas përfundimit të reality show-t.

Arsyeja pse Olta Gixhari la garën një muaj para finales shkaktoi debat mes Ronaldo Sharkës dhe aktores.

Në “Post Big Brother”, Ronaldo tha se nuk beson që Olta la shtëpinë për djalin e saj, ndërsa aktorja e kundërshtoi dhe i kërkoi mos ta vërë në diskutim këtë fakt. Në debat ndërhyri Luizi Ejlli.

Pjesë nga debati:

Olta: Unë e di që gjatë kohës që unë kam qenë brenda në shtëpi, ti më ke sharë dhe çfarë nuk ke shpifur për mua dhe nuk të kam thënë gjysmë fjale. Por kam ardhur dhe të kam përqafuar.

Ronaldo: Ti gjatë gjithë kohës manipulon situata

Olta: Unë realisht i kam lënë të gjitha gjërat brenda në shtëpi. Unë i kam folur banorëve këtu. Për sa i përket daljes sime, mos guxo ta diskutosh më arsyen e daljes sime.

Ronaldo: Arsyen, unë kam guximin ta komentoj

Olta: As nuk dola me zarf të zi, as me zarf të kuq, as nuk u eliminova. Por dola për arsye jashtë mase të fortë nga ajo shtëpi. Dola si zonjë me këmbët e mia.

Luizi: A je penduar sot për daljen që ke bërë? Hiqe pjesën e djalit, ajo është gjë e shenjtë… Kur pe se kush shkoi në finale, kishe ndonjë lloj pende?

Olta: Jo, të betohem që jo. Daljen time e kam menduar 10 ditë. Kam vuajtur

Luizi: Nuk dua të jem arrogant, por kur ke dalë, ke parë që Luizi e paska të fituar dhe prandaj flet kështu

Olta: Po them të njëjtat gjëra që kam thënë atë ditë në studio me Arbanën kur nuk kisha as celular në dorë, asgjë

Luizi: E dije se kush do të ishte në finale

Olta: Nuk më interesonte

Horoskopi ditor, e Premte 9 Qershor 2023

Dashi Hëna në kundërshtim me shenjën tuaj do të vërë çdo gjë në diskutim. Do të keni programe konfuze, ashtu sikundër do jenë dhe mendimet....

Agron Llakaj humb njeriun më të shtrenjtë: U pamë sot në mëngjes e nuk e dija se po të puthja për herë të fundit

Aktori Agron Llakaj ka ndarë sot lajmin e hidhur me ndjekësit e tij. Babai i tij është ndarë nga jeta. Postimi i plotë: “Ahh ku ta...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME