Luana Vjollca në pritje të ëmbël?

Moderatorja e njohur Luana Vjollca është një nga vajzat më të njohura në showbizin shqiptar. Edhe pse ka vite në industrinë shqiptare të televizonit, Luana ka qenë gjithmone e kujdesur që anën private ta mbajë larg syrit të publikut.

Edhe pse gjatë këtij edicioni të “Zemër Luana”, moderatorja herë pas here na ka konfuzuar me disa dedikime që ka bërë, ende nuk kemi asgjë të qartë.

Të njëjtën gjë bëri përsëri!

Si për të na bërë akoma më shumë kuriozë, Luana ndau sot një video ku tregonte barkun paksaaa të rrumbullakosur. Dhe e dini çfarë ka shkruar krahas postimit?

“Shtatzënë apo ushqimi?”

Luana Vjollca në pritje të ëmbël?

Nuk e dimë ç’të mendojmë tani, por Luana jemi gjithë sy e vesh të na zbulosh të vërtetën.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...