“M’i dinte skemat, më njihte si karakter”/ Qetsori rrëfen episodin komik me Luizin: Ja dy momente kur i kam ‘shtrirë….’

Ish-banori i Big Brother, Qetsor Ferunaj ka folur pas daljes nga shtëpia ‘Vip’, ku ka treguar për eksperiencën e tij dhe rikthimin për herë të dytë si konkurrent.

Qetsori në ‘Ftesë në 5’ tha se loja e tij përballë fituesit të BBVIP, Luiz Ejllit ka qenë ndër ato që do veçonte më së shumti, ku ka treguar një situatë komike nga gërhitjet e këngëtarit.

“Luizi gërhiste shumë unë e kisha gjumin shumë të lehtë dhe mbaja afër një shkop nga ato të fshesës, ma nxiu vërtet”, citoi ai.

Sakaq theksoi se të dy ata si konkurrent kanë mbështetur njëri-tjetrin gjatë lojës, ku veçoi se dhe aktorja Olta Gixhari ka lënë gjurmë të forta në eksperiencën e saj gjatë BBVIP.

A do të bjerë shi gjatë javës? Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet deri në fund të qershorit..

Lajda Porja, meteorologe pranë Meteoalb tha për “Good Morning Albanians” se edhe këtë javë moti sipar parashikimeve te sinoptikaneve, pritet të vazhdojë të jetë...

Horoskopi ditor, e Premte 9 Qershor 2023

Dashi Hëna në kundërshtim me shenjën tuaj do të vërë çdo gjë në diskutim. Do të keni programe konfuze, ashtu sikundër do jenë dhe mendimet....

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë...

Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur...