Nxihet qielli, SHMU del me njoftimin e rëndësishëm: Çfarë pritet të ndodhë me motin në fundjavë

Sips SHMU pasditen e sotme nuk priten reshje. Nesër (e shtunë, dt.20) priten reshje të dobëta apo lokale të dobëta në qarqet e vendit (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Nesër (e shtunë, dt.20) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:
në bregdet: 16 / 26 °C
në vendet e ulëta: 15 / 28 °C
në vendet malore: 9 / 20 °C

ERA

Sot pasdite (e premte, dt.19) dhe nesër (e shtunë, dt.20) era pritet të jetë e lehtë deri mesatare.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...