Ngjarje horror në plazh, pushuesit gjejnë pjesë trupi në bregun e detit, dyshohet se…

Pushuesit në plazhin grek të Kastros në Lefkada janë tronditur pasi kanë zbuluar një trup njeriu të gjymtuar pranë zonës së pushimit.

Mësohet se mbetjet trupore u gjetën në breg të detit dhe se ato i përkasin një fëmije, ndërsa po ashtu u gjetën nganjë grup fëmijësh të cilët menduan se ishte një breshkë deti.

Sakaq, raportohet se autoritetet greke kanë marrë mbetjet e trupit për t’i ekzaminuar, ndërsa dyshimet e para janë se trupi i përket një emigranti që mund të ketë humbur në det.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...