Meridiani zbulon mesazhet me Luiz Ejllin: Më tha mos u shqetëso

I ftuar në Vila24 me moderatoren Brunilda Lahe Meridian Ramçaj për herë të parë ka folur për raportin e tij me Luiz Ejllin duke zbuluar të vërtetat e kësaj miqësie.

“Unë kam qenë i pari që kam i kam çuar rrobat Luizit kur ka hyrë në Big Brother. I kam dalë në mbrojtje kur të gjithë se kanë bërë. Nëse t’i bën pushime me dikë dhe e fut në shtëpi, dhe shkoni në Paris me partnerët dhe sërish se njeh unë nuk e di. I kam shkruar dhe i thashë që kam bërë ndonjë gabim pasi pa kuptuar ishim gjithë kohës hiq e vërë njëri tjetrin nga instagrami, dhe më tha s’ka asgjë për t’u shqetësuar”, tha Meridiani.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...