I nxori fotot me ish të fejuarën/ Jo vetem Luizi por edhe Kiara tallet keq me Meridianin: Edhe une e njo…

Meridian Ramçaj hodhi poshtë deklaratën e Luizit duke thënë se jo vetëm që njihen, por ata edhe kanë jetuar për pak ditën në Paris, me të fejuarat e tyre.

“Ai mbase e ka harruar që unë kam ruajtur fotot. Kam qenë 5 ditë te shtëpia e tij në Paris me të fejuarën time”, tha Meridiani.

Pas kësaj deklarate përgjigjja e Luizit ka qenë epike.

“Karrigia me tha qe njihemi prej kohesh, sepse kemi dhe foto bashke”.

Jo vetem Luizi por edhe Kiara e ka ironizuar Meridianin duke komentuar ‘ Edhe une e njoh LUIZIN’

 

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi më shumë se 75,000 paund nga një çift të moshuarish ndërsa punonte si kujdestare e...

Zbulohet mashtrimi? Dalin dokumentat: Luiz Ejlli është beqar, nuk është martuar me Kiarën ligjërisht

Në një ceremoni madhështore në tarracën e Bashkisë së Tiranës, me Kiarën e veshur nuse dhe Luizin dhëndër, kryetari i bashkisë shpalli burrë dhe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...