Fifi: Pse me bo dasmë, me i thirr ata njerëz që t’kanë sha, që kur nuk kanë interes të prishin punë

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Filloreta Raçi, përmes një video ka thënë se nuk ka arsye për të bërë dasmë.

Pasi sipas saj familjarët që do të ftohen janë ata që edhe nuk flasin mirë për çiftin që martohet.

Tutje ajo ka thënë edhe disa nga arsyet që ata mund të ankohen për mënyrën e organizimit të dasmës.

Të gjitha këto e kanë ftohur artisten që e ka vendimin për të mos bërë dasmë teksa tha se dëshira ekziston.

Ndërkohë, 92 përqind të ndjekësve të saj kanë qenë të pajtimin me deklaratën e Fifit.

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e trishtë të jetës së saj.   Ajo u martua me ndërmjetësim kur ishte vetëm 23 vjeç dhe...

Arbana Osmani nis pushimet ne nje nga ishujt me te frekuentuar nga Vipat

Pas nje Big Brother te sukseshem Arbana ka filluar pushime me Eduart Grishaj. Moderatorja shume e dashur per publikun eshte duke kaluar pushimet në Mykonos...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...