Shkrumbohet banesa në katin e dytë , e moshuara dërgohet në spital. Tentoi të dalë nga dritarja për t’i shpëtuar flakëve

Një banesë është përfshirë nga flakët në katin e dytë të një pallati në fshatin Mbrostar të Fierit.

Sipas BW, në momentin e përhapjes së flakëve në banesë ka qenë e një e moshuar rreth 70 vjeçe. Punonjësit e qendrës shëndetësore pranë banesës kanë lajmëruar forcat zjarrfikëse.

E moshuara është dërguar me urgjencë drejt spitalit rajonal të Fierit ku aktualisht ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Mësohet se ajo ka pësuar dëmtime fizike pasi ka tentuar të dalë nga dritarja në përpjekje për të shpëtuar nga flakët.

Si pasojë e flakëve janë shkrumbuar të gjitha orenditë në banesë.

Dyshonte se kishin lidhje intime, vjehrri vret nusen dhe dhëndrin

Një 44-vjeçar ka vrarë dhëndrin dhe nusen e tij në Itali pasi dyshonte se mes tyre kishte lidhje intime. Ngjarja ka ndodhur në Sant’Antimo, në...

Këngëtari i madh grek i habit të gjithë: Kam fjetur me mbi 4,000 gra, ja çfarë iu pëlqente

Këngëtari grek Lefteris Pantazis, ka deklaruar se ka shkuar me 4 mijë gra. “Unë mund të kem sh kuar me më shumë se 4000 gra,”...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë...

Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur...