Nuk do ta besoni! Zbulohet gjesti i veçantë që ka bërë Luiz Ejlli ndaj nënës së Kiarës (VIDEO)

I ftuar para ca ditësh tek emisioni i Donaldit dhe Romeos, Luiz Ejlli tregoi se jeton tek shtëpija e Kiarës momentalisht.

Një video që u bë virale tregon se këngëtari të mos zgjojë nënën e Kiarës, nënë Letën i vesh këpucët në makinë që mos t’a zgjoi nga gjumi.

VIDEO:

 

@nick.name.ego

#luizejlli #meluizin #donaldveshaj #melerteflas #topchannel #kiaratito #kiaratito #fupシ #donaldveshaj #topchannel

♬ original sound – Nickname

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME