“Mallkimi” vazhdon, Luiz Ejllit i ndodh e papritura me rrjetet sociale

Luizit, pavarësisht famës së madhe dhe simpatisë në publik, duket se me rrjetet sociale nuk po i ecën shumë.

Faqja në Instagram që iu hap këngëtarit nga Kiara, pak ditë përpara se ai të shpallej fitues në Big Brother, është mbyllur.

Edhe pse kishte shkuar afërsisht 600 mijë ndjekës, prej mbrëmjes së djeshme, faqja e Luizit nuk është më aktive.

“Mallkimi” vazhdon, Luiz Ejllit i ndodh e papritura me rrjetet

Nuk dihet nëse kemi të bëjmë me një sulm ndaj këngëtarit, apo thjesht ka vendosur që përkohësisht të qëndrojë larg rrjeteve sociale, për të marrë pak kohë për të kaluar me familjarët e tij.

Në disa intervista që ka dhënë së fundi për mediat, Luizi është shfaqur disi i lodhur, dhe i mbingarkuar me informacione të ndryshme që i janë dhënë për kohën që ai ka qenë pjesë e realit show-t.

Arbana Osmani nis pushimet ne nje nga ishujt me te frekuentuar nga Vipat

Pas nje Big Brother te sukseshem Arbana ka filluar pushime me Eduart Grishaj. Moderatorja shume e dashur per publikun eshte duke kaluar pushimet në Mykonos...

“Përshëndetje e përzemërt dhe flagrante”, veprimi i Ramës ndaj Melonit jehonë në mediet italiane (VIDEO E PLOTË)

Kryeministrja Giorgia Meloni mori pjesë në samitin e Komunitetit Politik Evropian (EPC) i cili vizitoi 45 liderë të mbledhur në Moldavi . Mes tyre edhe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...