“Kemi dy vite pa folur”- Joni reagon pas deklaratës së Luizit: “Nuk di çfarë i thonë…”

Luiz Ejlli trazoi një rrjet të tërë me deklaratën e tij ditën e djeshme teksa ishte i ftuar në “Shqipëria Live”.

Si fillim, kur u pyet për Meridian Ramçajn, Luizi tha se e njeh po aq sa Arionin, moderatorin e emisionit, duke lënë të kuptohet se nuk janë miq.

“Kam parë se jam njeriu me më shumë shokë në Republikën e Shqipërisë. Meridiani, a ka bërë mirë a ka bërë keq që më ka mbështetur nuk e di, unë e njoh atë sa të njoh ty(i drejtohet moderatorit). Ama të dalë Meridiani apo shumë të tjerë të thojë se ‘Unë jam menaxheri etj etj’, kjo është e tepruar”.

Ndërsa, sa i përket dy miqve të tij, Marios dhe Jonit, këngëtari shtoi se ata dikur kanë qëndruar shumë bashkë, por prej dy vitesh nuk flisnin më dhe i kishin shkëputur marrëdhëniet.

Nisur nga deklarata e Luizit, një reagim indirekt ka ardhur nga Jon Doja, shoku i Luizit.

Ai postoi një fragment nga një filmi i njohur shqiptar “Çifti i lumtur”, ku thuhet: “Unë nuk di se çfarë i thonë kësaj”.

Me këtë postim, Joni lë të kuptohet se raportet mes tij dhe Luizit kanë qenë mirë, ndryshe nga se u shpreh këngëtari.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...