Jori e zhgënjyer nga Kiara, ka dy fjalë për të: Me eshte pergjigjur si p…

Big Brother mund të ketë mbaruar në teori por dinamikat nuk mungojnë as jashtë.

Banorët ftohen nëpër studio televizive dhe pyeten vazhdimisht për raportet me ish-banorët.

Në emisionin e mëngjesit ishte Jori e ftuar dhe përveç vetes, planeve dhe projekteve, moderatori e ka pyetur edhe për një ish-banore si Kiara Tito.

“Po me Kiarën a ke folur?”-e pyet ai

“Me Kiarën,i kam shkruajtur ca gjëra, më është përgjigjur çik kshu..nuk kemi fol shumë sinqerisht”

-“Ka ndonjë hatërmbetje..?”

-“Nga ana ime jo, absolutisht jo”-përgjigjet modelja.

Shiko videon:

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur...

Lajm i mire per shqiptaret. Vjen kompania me 17 linja ajrore me cmime shume te lira

Nje lajm i mire per shqiptaret diten e sotme...

Dea Mishel: Jam fillikat pa të dashur, dua dikë që të më … (video)

Pas daljes nga ‘Big Brother VIP Albania’, disa nga...