“U ndava 3 javë para së të futesha në BBV”/ Jori Delli zbulon emrin e ish-të dashurit, bëhet fjalë për…

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Jori Delli, ishte sot e ftuar në emisionin “Live from Tirana” në Top Albania Radio.

Modelja e njohur ka deklaruar brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri se ka qenë në një lidhje me një këngëtar të famshëm italian.

Emri i këtij këngëtari është zbuluar sot nga spikeri, Eni Shehu, i cili tha se bëhet fjalë për Fred De Palma.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...