U kapën bashkë në jaht, Jori flet për lidhjen me Noizy-n: Është shumë q…

Jori dhe Noizy u panë së fundmi bashkë në një jaht nga ku postuan edhe foto. Më pas dyshja u shfaqën krah njëri-tjetrit në një video në Tiktok.

Modelja i vendosi pikat mbi ‘i’ dhe për raportin e shumëpërfolur me reperim e ftuar në “Top Albania Radio”. Ajo tha se është pjesë e projektit më të ri të artistit ku do të shfaqet në videoklipin e tij.

“Ishte një bashkëpunim për videoklip. Kam qenë pjesë e videoklipit të Noizyt, kisha 3 ditë xhirime, filluam në Palasë, në Vlorë dhe në fund ishin tek Currilat.

Erdhi kërkesa në Instagram, fola me regjisorin, nuk e njihja më parë Noizyn. Më shkruajti që do i pëlqente të isha pjesë e videoklipit. Ideja ishte shumë e bukur.

Mes meje dhe Noizyt nuk ka ndodhur asgjë përveç këtij bashkëpunimi. Noizy dhe ekipi i tij kanë qenë shumë profesionalë, jemi kënaqur shumë.

Është njeri shumë i mirë, i zgjuar, më jep këshilla interesante për punë por nuk ka asgjë më tepër se kaq. Kam shumë pak ditë që e njoh.”, tha Jori.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Tregoni shumë kujdes! Këto shenja të horoskopit do t’ju bëjnë “gropën” pas shpine

Sapo të ktheni shpinën, dijeni se jeni në rrezik....

Këngëtari i madh grek i habit të gjithë: Kam fjetur me mbi 4,000 gra, ja çfarë iu pëlqente

Këngëtari grek Lefteris Pantazis, ka deklaruar se ka shkuar...

Milaim Zeka për Luizin dhe Kiarën: Siç nuk kishte dashuri mes Beatriksës dhe Donaldit…

I ftuar në emisionin “Natën me Aulonën”, Milaim Zeka...