Tronditëse/ Nëna keqtrajton në mënyrë makabre fëmijën, e qëllon me shkelma dhe e tërheq zvarrë (Video)

Një nënë nga Durrësi, është filmuar, teksa dhunon fëmijën e saj të vogël në mënyrë kafshërore, në mes të lagjes.

Ngjarja ëështë regjistruar në Lagjen 13 të Durrësit, ku shihet që nëna, godet fëmijën e saj.

Fillimisht, ajo e godet me shuplaka, teksa është duke ecur dhe më pas, gjatë ngjitjes në shkallë e qëllon fort me shkelm.

Në vendngjarje janë edhe persona të tjerë, por që nuk reagojnë aspak.

Videoja është filmuar nga një qytetar, që është shokuar nga kjo ngjarje.

Advertisements

Dhuna është e pajustifikueshme, e aq më tepër në këtë rast.

Shkelmat në trupin e fëmijës janë një goditje e madhe për të gjithë shoqërinë që preket nga të tilla ngjarje.

 

“Derisa vdekja të na ndajë…”, ish-banori i ‘BBV’ trondit të gjithë me deklaratën e fundit (foto)

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë ishte edicioni i dytë por protagonistët e këtij viti...

Horoskopi ditor, e Premte 9 Qershor 2023

Dashi Hëna në kundërshtim me shenjën tuaj do të vërë çdo gjë në diskutim. Do të keni programe konfuze, ashtu sikundër do jenë dhe mendimet....

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Këto shenja Horoskopi këtë verë do të pasurohen

Për shkak të sjelljes, karakterit apo mënyrës së menaxhimit,...