“Po ma merr shpirtin”! Luizi zbulon lëvizjen e re dhe axhendën (VIDEO)

Pas daljes nga “Big Brother Vip”, Luiz Ejlli i është rikthyer sërish muzikës, ku prezantoi këngën e tij të parë “Dy Shotsa”, bashkëpunim me Donald Veshaj, teksa nuk kanë munguar edhe koncertet e shumta në Shqipëri dhe Kosovë.

Dy netët e fundjavës që lamë pas, ai ishte në Gjakovë, teksa fundjavën e ardhshme do të jetë në Ferizaj. Këtë gjë na i ka bërë me dije vetë Luizi përmes një postimi në InstaStory, ku na ka prezantuar dhe “menaxheren” e tij.

Bëhet fjalë për gazetaren e “Big Brother Vip”, Petrina Gorica, e cila e kishte nën “menaxhim” Luizin edhe brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Pas daljes nga BBV, siç duket ajo po merret sërish me Luizin, ku i menaxhon datat e koncerteve.

Luizi: Si ju kam o çapaçula. Kjo është ajo që ma merr shpirtin mua, që mi cakton datat, kjo këtu.

Petrina: E di që kemi kaluar në vitin 2024?

Luizi: A e sheh? Iku me datën 2024

Petrina: S’ka më Vit të Ri të rrish pushim.

Luizi: Ja pra, ja kjo po ma merr shpirtin. Kjo më thotë do shkosh në këtë vend këtu, do shkosh në atë vend atje.

Petrina: E di ku jemi të shtunën?

Luizi: Në Ferizaj, Ferizaj shihemi atje, do e djegim.

 

 

Sa lek merr nëpër dasma? Maestro zbulon “sekretin”, ja se çfarë bën kur hedhin bakshish

Armaldo Kllogjeri i ktheu përgjigje disa pyetjeve ‘pikante’ të Ervin Kurtit në “E Diell”. Ervin Kurti: Sa lek merr nëpër dasma dhe si ja bën...

Ëndërroni për pasuri? Disa mënyra si t’i tërhiqni paratë si magnet

Nëse doni të tërhiqni para, mbani mend këto këshilla. Ata që i aplikojnë pretendojnë se i ka ndryshuar gjendja e tyre financiare. -Përdorni ngjyra të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...