Pasi i prishi kontratën 200 mijë euroshe, Luizi ‘hakmerret’ ndaj Meridian Ramçajt

Pasi i prishi kontratën 200 mijë euroshe, Luizi ‘hakmerret’ ndaj Meridian Ramçajt
Kompania deklaroi publikisht asokohe se pasi të dilte nga BBV, Luizi do të bëhej ambasador i kësaj pije.

Megjithatë diçka e tillë duket se nuk ka për të ndodhur, pasi Luizi u pa shpesh t’i bënte reklamë pijes serbe që produksioni futi në BBV, me sugjerim të Meridianit.

Mirëpo teksa e gjithë kjo ishte vetëm një aludim, Luizi i ka përforcuar zërat me veprimin e fundit.

Këngëtari ka vendosur që të heqë nga lista e ndjekësve në Instagram pikërisht Meridian Ramçajn, personazh i cili hiqej si një mik mjaft i afërt i Luizit, duke lënë të kuptohet se në “prapaskenë” ka patur debate mes tyre.

Jo vetëm kaq por Luizi nuk u pa kurrë pranë Meridianit pas daljes nga “Big Brother VIP”.

Luizi ka bërë “unfollow” gjithashtu edhe dy miqtë e tij të vjetër, Jonin dhe Marion.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ish-banorja e BB VIP zbulon lidhjen e dashurisë: Kam 3 muaj që ….

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Mikela Pupa, ka...

Shifra të larta, nuk do ta besoni sa paguhet Dea Mishel për një të p…

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Dea Mishel, ishte...

“Një surprizë ekonomike për këtë shenjë”, parashikimi i Horoskopit për muajin qershor

Dashi Përgjatë këtij muaji, Dashi mundësitë si në fushën e...