“Llumi i njerëzimit”, plas keq në ekran mes Shqipes dhe Serenës: Ti me të gjithë q…

Në rubrikën “N’trotuar” në “E Diell” ka pasur dje një debat të fortë mes Shqipe Hysenajt dhe Serena Sulës.

Shqipja është shprehur kundër ekspozimit të vetes dhe vulgaritetit në të folur, ndërsa Serena tha se bën ç’të dojë me jetën e saj.

Pjesë nga debati:

Shqipja: Ti mund të bësh ç’të duash me jetën tënde, por njeriu duhet të ketë korniza për respektin e vetes sepse në momentin që respekton veten, respekton familjen dhe ata që të kanë edukuar.Në rubrikën “N’trotuar” në “E Diell” ka pasur dje një debat të fortë mes Shqipe Hysenajt dhe Serena Sulës.

Shqipja është shprehur kundër ekspozimit të vetes dhe vulgaritetit në të folur, ndërsa Serena tha se bën ç’të dojë me jetën e saj.

Pjesë nga debati:

Shqipja: Ti mund të bësh ç’të duash me jetën tënde, por njeriu duhet të ketë korniza për respektin e vetes sepse në momentin që respekton veten, respekton familjen dhe ata që të kanë edukuar.

“Përshëndetje e përzemërt dhe flagrante”, veprimi i Ramës ndaj Melonit jehonë në mediet italiane (VIDEO E PLOTË)

Kryeministrja Giorgia Meloni mori pjesë në samitin e Komunitetit Politik Evropian (EPC) i cili vizitoi 45 liderë të mbledhur në Moldavi . Mes tyre edhe...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të Gramshit. Pasi janë njohur me lajmin, qindra njerëz, nga Shqipëria dhe jashtë saj, janë dyndur...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...