Dhurata e produksionit të BBVA arrin tek Luizi: Del fotoja…

Këngëtari si dhe njëkohësisht edhe fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli ka fituar famë jashtëzakonisht të madhe.

Gjatë qëndrimit në shtëpinë e BBVA, produksioni i pati dhuruar Luizit një iphone 14.

Por që sipas raportimeve të ndryshme para disa dite thuhej se telefoni nuk i është dhuruar ende.

E sonte cifti Luiz Kiara kanë hyrë live në Instagram, ku edhe Kiara e konfirmoi se ai ka marrë dhuratën, dmth iphone 14, nga produksioni i BBVA.

Shiko foton

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...