Tea tha se Kiara e kërcënoi, reagon Luizi: Ik fryj buzët na lë rehat

Tea Trifoni, e ftuar në “Më lër të flas”, pak ditë më parë deklaroi se është kërcënuar me jetë nga Kiara Tito dhe një i afërm i saj.

“Te dera e Topit më kanë kërcënuar. Gjithë produksioni i BBV është në dijeni për këtë. Kiara me burrin e tezes së saj, a familjarin a ça ishte, më tha do të marr zvarr, do të të vras je kështu je ashtu”, tha Tea ndër të tjera.

Kiara reagoi menjëherë dhe tha se nuk e ka kërcënuar kurrë dhe e akuzoi Tea Trifonin se po e bën këtë për të marrë vëmendjen.

Mbrëmjen e të kësaj të premte i ftuar në “Më lër të flas” ka qenë Luizi Ejlli, i cili ka reaguar gjithashtu për deklaratën e Teas.

“E pashë kur dola që kishte thënë më ka kërcënuar dhe gjasme kishte shkuar për të denoncuar. Por kishte ngatërruar derë, kishte shkuar të bënte buzët, nuk kishte shkuar në komisariat. Kështu që i kishte dal koha me fry buzët e pastaj me shku te shefi: “Shef më ka kërcënuar Kiara!”. Po ik na le rehat! E bën për klikime!”, tha Luizi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...