“Si lahen dhëmbët në televizor?” Vis Pupa rrëfen përvojën në BBV: Fitova zemrën e gruas për herë të dytë

Rikthimi në Shqipëri përmes BBV rizgjoi edhe njëherë dashurinë e publikut për të.

Përveç dashurisë që kishin për të si aktor humori ai fitoi simpatinë e publikut edhe për njeriun që është, i urtë dhe i dashur.

Vis Pupa i ftuar në “Why Not” e ka një shpjegim për gjithë këtë simpati në publik por edhe te vetë banorët me të cilët ndau Shtëpinë më të famshme.

“Më vjen mirë që ka pasur këtë impakt. Duhet me prodhu diçka sa më shpejt. Kam marrë kohë me marrë veten. Me bo një personazh që nuk je nuk e bën dot. Shumë veta e kanë parë veten te unë dhe sjellja ime. Kjo tregon se njerëzit nuk i duan rrenat dhe mashtrimet”.

E megjithatë Vis Pupa duket se ka siguruar një fitore akoma më të madhe.

“Fitova zemrën e gruas për herë të dytë. Më tha tani të njoha prapë se të pashë në këndvështrim tjetër. I thashë taksirat më propozo dhe ti mua, se unë të propozova njëherë ty”.

Me batuta ai kujtoi momente nga dita e parë në BBV.

“Si lahen dhëmbët në televizor, me çfarë dore do mbajtur furça”.

 

Horoskopi ditor, e Premte 9 Qershor 2023

Dashi Hëna në kundërshtim me shenjën tuaj do të vërë çdo gjë në diskutim. Do të keni programe konfuze, ashtu sikundër do jenë dhe mendimet....

Foshnja 6-muajshe gjendet e vdekur, e ëma e harroi gjithë ditën në makinë

Një foshnjë 6 muaj ka vdekur tragjikisht pasi nëna e tij e harroi në makinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Belgjikë, në parkingun e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë...

Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur...