“Mos u kthe më pashë vibratorin që ke në qafë”, Zhaklina në Beograd pas Big Brother-it, “kryqëzohet” nga komentuesit

Ish-opinionistja e “Big Brother Vip 2”, Zhaklin Lekatari pas përfundimit të spektaklit është “arratisur” me pushime ne Beograd.

Ka qenë ajo vetë e cila e ka bërë të ditur këtë përmes një postimi në rrjete sociale. Zhaklin ka postuar një foto nga udhëtimi i saj në Beograd. Ajo që bie në sy janë komentet negative që nuk kanë munguar në foton e postuar nga ajo.

“Ju lutem më jepni vëmendje” , e ka ironizuar një komentues.

“Hajde rri anej mos u kthe mo ktej, pash vi*ratorin qe ke nqaf”, shkruan një tjetër.

 

https://twitter.com/intent/tweet?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1657076954946756621%7Ctwgr%5Ee6f286c9821bc26075f7f405c0351aafbd837197%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.korrieri.com.al%2F2023%2F05%2Fmos-u-kthe-me-pashe-vibratorin-qe-ke-ne-qafe-zhaklin-lekatari-arratiset-ne-beograd-pas-big-brother-it-kryqezohet-nga-komentuesit%2F&in_reply_to=1657076954946756621

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...