Luiz Ejlli hyn në zyrën e ‘Vëllait të Madh’ dhe ja çfarë zbulon? (Video)

Ashtu siç edhe ka premtuar, fituesi i edicionit të dytë të Big Brother Vip 2, Luiz Ejlli, është shfaqur aktiv në rrjetin e tij social Instagram, për të lajmëruar projektet e tij muzikore dhe jo vetëm.

Ditën e sotme ai ka publikuar një video nga ambientet e “Top Channel”, ku me nota humori, ai tregon se ka gjetur zyrën e Vëllait të Madh.

“Si jam o populli ma i bekum në botë, si ju kam? Duke ec në korridoret e Topi-it këtu, kam pa një zyrë ishte krejt errsirë. Po ju e dini si kurioz si jam, e hap o s’ka, e hapa. Më duket se është zyra e Vëllait të Madh. Se jam duke fol lehtë, mos me më ni kush. Pse them zyra e Vëllait të Madh? Se duket krejt si komisariat. Ka hi Vëllai i Madh duke iu rënë në kryq të tanëve, fap e fap, përveç këtij këtu (dhe tregon foton e tij)…bo sa i shëmtut kam qenë!”, është shprehur Luizi në videon e publikuar në adresën e tij në Instagram.

 

SHIKO VIDEON

Brenda dasmës së Kleas dhe Elgitit, Romeo Veshaj i përlotur: Imagjinoj veten dhëndër!

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u transmetuan xhirime dhe intervista ekskluzive nga dasma e Klea Hutës dhe Elgit Dodës që kurorëzuan...

Horoskopi ditor, e Premte 9 Qershor 2023

Dashi Hëna në kundërshtim me shenjën tuaj do të vërë çdo gjë në diskutim. Do të keni programe konfuze, ashtu sikundër do jenë dhe mendimet....

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Habit moderatori i njohur Enkel Demi: Për fat të keq, gruaja ime është …

Moderatori i njohur televizionit Enkel Demi sic te gjithe...

Dyshonte se kishin lidhje intime, vjehrri vret nusen dhe dhëndrin

Një 44-vjeçar ka vrarë dhëndrin dhe nusen e tij...