“Ka ca ditë që janë për veten…”, me kë po arratiset Grida Duma …

E shkëputur nga të bërit politikë por jo marrja me politikën, Grida Duma që tashmë është investuar në botën e televizionit ka zgjedhur që këtë shtunë, heshtje zgjedhore, të kalojë kohë me të birin.

Si dy shokë të mirë, kanë marrë motorin dhe janë arratisur diku në fshatrat e Shqipërisë.

“Flitet për ujë dhe drita por ka edhe një infrastrukturë shpirtërore që investojmë shumë pak.Ka ca ditë që janë për veten, për të menduar për veten dhe për të shijuar veten”.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...