Grida Duma si kurrë më parë, por cili është djaloshi që e shoqëron me motorr? (VIDEO)

Grida Duma shfaqet si kurrë më parë, por cili është djaloshi që e shoqëron me motorr?

Grida Duma i ka suprizuar të gjithë këtë fundjavë me postimmin e fundit, pasi ëhstë shfaqur n një mënyrë krej tjetër nga sa jemi mësuar ta shohim zakonisht.

Grida ka hequr petkun e politikanes, moderatores, zonjës së angazhuar në mbrojtjen e të drejtave të grave, dhe të aktivistes për mbrojtjen e të drejtave të njeriut.

Këtë fundjavë Grida Duma ka zgjedhur të udhëtojë nëpër Shqipëri, por jo me makinë, por me motorr.

Ajo që menjëherë të tërheq vëmendjen është se cili është motoristi që e shoqëron, por kësaj pyetjeje i jep menjëherë përgjije vetë Grida, e cila sqaron se në këtë udhëtim “shpirtëror” është sëbashku me djalin e saj.

 

SHIKO VIDEON

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...