75-vjeçari ngacmon vajzën e re brenda dyqanit të tij, i mbyll derën dhe … (Video)

Një 75 vjeçar ka ngacmuar seksualisht një vajzë të re në Durrës. Këtë rast e ka raportuar sot nga qyteti bregdetar, Dhurata për “Aldo Morning Show” në Tv Klan.

Ajo thotë se i moshuari përveçse e ka ngacmuar 21 vjeçaren, i ka mbyllur dhe derën e dyqanit të tij, por kjo e fundit ka arritur të largohet.

 

“Një 75-vjeçar ka ngacmuar një 21-vjeçare. Dhë në fakt ai ka shkuar në dyqanin e tij për të riparuar diçka, e ka ngacmuar dhe madje, madje i ka mbyllur derën. Por fatmirësisht ajo e shkathët, me lezet, ka hapur derën dhe ka ikur, është larguar menjëherë. Këtë gjë e ka treguar te familjarët e saj dhe ata do shkojnë atje dhe patjetër do e sqarojnë mirë”, raportoi Dhurata. /tvklan.al

 

“Përshëndetje e përzemërt dhe flagrante”, veprimi i Ramës ndaj Melonit jehonë në mediet italiane (VIDEO E PLOTË)

Kryeministrja Giorgia Meloni mori pjesë në samitin e Komunitetit Politik Evropian (EPC) i cili vizitoi 45 liderë të mbledhur në Moldavi . Mes tyre edhe...

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e trishtë të jetës së saj.   Ajo u martua me ndërmjetësim kur ishte vetëm 23 vjeç dhe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...