Publikohet bashkëpunimi i Luizit dhe Donaldit, ja si titullohet kënga më e re e tyre në Youtube

Luiz Ejlli karrierën si këngëtar e ka nisur fuqishëm, pas daljes nga “Big Brother VIP Albania”.

Ai ka ardhur menjëherë me një bashkëpunim. Bëhet fjalë për bashkëpunimin me Donald Veshaj.

“2 shotsa” titullohet kënga e tyre tashmë e publikuar pak minuta më parë. Për tekstin e këngës është kujdesur Donaldi, Romeo dhe Elgit Doda.

Miximin e ka bërë Marenglen Boja, ndërsa producent gjithashtu Elgit Doda.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...