Momenti që na kishte shpëtuar të gjithëve nga dasma e Luizit dhe Kiarës kur ata po…

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito u martuan në natën finale të BBV, por ndjekësve nuk i ka shpëtuar momenti epik ndaj dy protagonistëve kryesor të dasmës.

Në momentin që çifti shkëmbejnë puthjen pas celebrimit, dëgjohet Luizi t’i thoj Kiarës: Boll më puthe se kemi familjarë.

Kaq kanë dashur fansat e çiftit dhe kanë shpërthyer në video virale humoristike.

 

@al_pacino72

#luizejlli #kiara #luiz #bigbratheralbaniavip #luizejlli #topchanel #luizejlli

♬ original sound – al_pacino72✌️

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë...

Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur...