Çfarë po ndodh me Dean dhe Kristin jashtë shtëpisë? ‘Unë e dua të dedikuar me…’! ( FOTO)

Një ditë më parë, Krist Aliaj bëri një postim në “Instagram”, ku falenderoi shqiptarët në mbarë botën për vlerësimin dhe respektin që i kanë dhënë gjatë rrugëtimit të tij në “Big Brother VIP”.

Në postimin e tij, Kristi nuk la pa përmendur edhe 3 finalistët e tjerë, Luiz Ejlli, Efi Dhedhes dhe Dea Mishel. Aliaj iu tha se ishin kundërshtarët më të mirë që mund të kishte kërkuar.

“Faleminderit Shqipëri!

Faleminderit shqiptarë në mbarë botën!

Faleminderit për durimin, respektin, mirëkuptimin dhe vlerësimin tuaj!

Ishte një udhëtim i vështirë, por një eksperience shume pasuruese

Ju vlerësoj sepse ishit kundërshtarët më të mirë që mund të kisha kërkuar. Koha për të vënë në përdorim potencialin tuaj.

Postimi i tij ka marrë mijëra pëlqime dhe komente të shumta, por vëmendjen e mori komenti i Dea Mishel.

Ish-banorja e BB VIP i shkroi: “Jo, unë dua falenderim të dedikuar me postim me vete??”. Këtë e ka lexuar edhe Krist, i cili i është përgjigjur “direkt”.

Në fakt Kristi ende nuk e ka bërë dedikimin veçmas për Dean dhe fansat po e presin me padurim.

Kujtojmë se Dea dhe Kristi krijuan një raport mjaft të bukur shoqërore javët e fundit brenda shtëpisë së BB VIP. Madje Aliaj nëpër intervista të ndryshme tani që është jashtë, është shprehur se komunikon shpesh me Dean.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...