Çfarë ndodhi, Luizi flet pas fitores së BBV: Në vend që të isha i lumtur jam me lot në sy

Luiz Ejlli bëri një rrëfim ekskluziv në intervistën e tij të parë pas fitores së Big Brother VIP.

Këngëtari është i ftuar në emisionin e Donald dhe Romeo Veshajt “Më lër të flas”.

Në promon e emisionit Luizi shfaqej me lot në sy dhe shprehet se nuk është i lumtur në këtë moment.

Pak ditë më parë fituesi i BBV tregoi se pas daljes nga shtëpia menjëherë ka shkuar në Shkodër pasi nëna e tij nuk ka qenë mirë nga ana shëndetësore.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...