Videoja bëhet virale në rrjet/ Zbulohet momenti epik në dasmën e Luizit dhe Kiarës

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito u martuan në natën finale të BBV, por ndjekësve nuk i ka shpëtuar momenti epik ndaj dy protagonistëve kryesor të dasmës.

Në momentin që çifti shkëmbejnë puthjen pas celebrimit, dëgjohet Luizi t’i thoj Kiarës: Boll më puthe se kemi familjarë

Kaq kanë dashur fansat e çiftit dhe kanë shpërthyer në video virale humoristike.

 

@al_pacino72

#luizejlli #kiara #luiz #bigbratheralbaniavip #luizejlli #topchanel #luizejlli

♬ original sound – al_pacino72✌️

Arbana Osmani nis pushimet ne nje nga ishujt me te frekuentuar nga Vipat

Pas nje Big Brother te sukseshem Arbana ka filluar pushime me Eduart Grishaj. Moderatorja shume e dashur per publikun eshte duke kaluar pushimet në Mykonos...

SKANDAL/ Komandanti i policisë vjedh dhe RREH te rinjte per qefin e tij! Kjo eshte policia qe duam?

Fiks Fare denoncoi veprimet arbitrare të një inspektori policie në Shkodër, i cili i kontrollon portofolin një qytetari dhe një tjetër e rreh! Në redaksinë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...