Shpallet i vdekur ish banori i Big Brother, reagon ashpër moderatori: O p…

Ndodh shpesh që në rrjetet sociale të gjeni informacione të gabuara, të pasakta dhe të rreme.

Kështu ka ndodhur edhe një ditë më parë, ku në rrjetin social “TikTok” ka bërë xhiro një foto e Ronaldo Sharkës, në të cilën shkruhej:

Mesazh ogurzi pë moderatorin Ronaldo Sharka në rrjete sociale “Vllai jonë qosh i xhenet”, duke lënë të kuptohet se ka ndërruar jetë.

Lidhur me këtë lajm të rremë ka reaguar vetë ish-banori i “Big Brother VIP”.

Ai ka bërë një postim në “Instastory”, ku për personin që ka bërë këtë postim shprehet “të sëmurë mendorë, njerëz të lig”.

Shiko foton:

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...