Parashikuesja e fatit: ‘Kiara dhe Luizi s’do jenë bashkë deri në fund’

Gjatë një lidhjeje të drejtëpërdrejtë me “Shqipëria Live”, parashikuesja e fatit Irini Kakacaj, përveç politikës dhe ekonomisë shqiptare, ka parashikuar edhe të ardhmen e çiftit të showbizit Kiara dhe Luiz.

Ajo u shpreh se Kiara dhe Luizi nuik do të kenë një martesë që do të zgjasë deri në fund.

Arjon Muça: A do të zgjasë marrëdhënia e Luizit me Kiarën?

Nuk jam 99% e sigurt që Luizi dhe Kiara do të jenë bashkë deri në fund.

Arjon Muça: Do me thënë martesa e tyre nuk do të zgjasë deri në fund, por do të jetë e gjatë dhe e lumtur.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...