Publikohen fotot, ja çfarë po ndodh jashtë Big Brother me çiftin e ri të showbizit

Andi Artani dhe Gresa Hoti nisën një lidhje të bukur dashurie në “Big Brother VIP Kosova”.

Lidhja e tyre vazhdon dhe jashtë, mirëpo në muajin Prill Gresa iku në Itali për t’u angazhuar në punën e saj si modele duke e lënë Andin të vetëm.

Duket se ish-banori nuk ka qëndruar dot shumë gjatë pa partneren e tij dhe së fundmi ka shkuar drejt saj. Ai ka publikuar në rrjete sociale disa foto duke treguar se ndodhet në Itali, Milano.

FOTO:

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...